МАН - Ми не стоїмо на місці!

Дата: 4 березня 2020 о 09:46
239 переглядів

22 лютого у Тернопільському обласному відділенні Малої академії наук України відбувся ІІ тур ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.
Восьмеро здібних до науки учнів Борщівського відділення МАН привезли додому 9 дипломів І та ІІ ступенів. Це означає, що наше відділення Малої академії наук ефективно працює та створило належне середовище для талановитих дітей.
Тут учні та їхні наставники мають можливість поглиблювати свої знання, отримувати необхідний досвід, презентувати свої здобутки на обласному та Всеукраїнському рівні.
Найбільш активною є секція технічні науки, керівник Андрій Мулярчук . Його учні Федоришина Катерина, учениця 11 класу Скала-Подільського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів-ДНЗ» та Ундерко Владислав, учень 10 класу цієї ж школи отримали дипломи І ступеня.
Осадчук Катерина, учениця 8 класу Скала-Подільської ЗОШ І-ІІ ст..та Дудук Андрій, учень 9 класу Борщівського НВК «ЗНЗ І-ІІІст.№3 – гімназії ім..Р.Андріяшика» - дипломи ІІ ступеня.
Віспінська Аліна, учениця 9 класу Вовковецької ЗОШ І-ІІ ступенів у секції археологія, керівник Ігор Стахнік та секції психологія, керівник Оксана Шевчук отримала дипломи ІІ ступеня.
Андрущак Евеліна, учениця 9 класу Скала-Подільської ЗОШ І-ІІ ступенів – секція історичне краєзнавство, керівник Оксана Ундерко – диплом ІІ ступеня;
Лукіянчук Руслана, учениця 9 класу Борщівської ЗОШ І-ІІІст.№1, секція українська література, керівник Надія Валігродська - диплом ІІ ступеня;
Романюк Тетяна, учениця 9 класу Борщівської ЗОШ І-ІІІст.№2, секція мистецтвознавство, керівник Ольга Чоловська - диплом ІІ ступеня.
Сьогодні учнями Борщівського відділення МАН є 138 обдарованих школярів району та громад. Дякуємо керівнику, методисту районного методичного кабінету Марії Гришковій за плідну працю.