Не знаємо що у Вас, а у нас квест - ігри!

Date: 15 листопада 2019 о 14:45
171 view

14 листопада у стінах Кривченської ЗОШ І-ІІІ ст. було досить гамірно. І причина цього дуже проста, адже там стартували районні ігри інтелектуалів та щирих патріотів: ігровий квест «Мафія інтелектуалів Борщівщини» для учнів 10-11 класів та патріотичний квест «Я – патріот», в яких взяли участь учні 5-9 класів. Загалом змагалося близько 120 школярів.
Організатором даного заходу є відділ освіти, сім'ї, молоді, фізичної культури та спорту Борщівської адміністрації.
Чому саме патріотичні квести? Ця тема актуальна завжди, особливо сьогодні, напередодні Дня Гідності та Свободи.
Ще Наполеон Бонапарт говорив, що патріотизм — це найперша ознака цивілізованої людини, якість, яка відрізняє людину від раба.
Перед початком гри учні Кривченської школи провели опитування
серед учнів та учителів району на тему: «Що для вас означає бути патріотом?»
Думки різні. Одні кажуть - це бути суспільно активним, інші - зберігати звичаї та традиції свого народу, пишатися своїм походженням, дехто пов’язує патріотизм з українською мовою. Для багатьох патріотизм означає мати громадянський та конституційний обов'язок, боронити рідну Землю і просто любити свою Батьківщину.
З вітальним словом звернувся до всіх присутніх перший заступник голови Борщівської РДА Віктор Голубець.
Після цього розпочалися надзвичайно цікаві, захоплюючі та пізнавальні ігри. Юні інтелектуали демонстрували свої знання з історії козацтва, математики, української мови та літератури.

І місце в ігровому квесті « Мафія інтелектуалів Борщівщини» отримала команда «Ерудит» Іване - Пустенської ЗОШ І-ІІІст.;
І місце у патріотичному квесті «Я – патріот» здобула команда «Нащадки славетних козаків» Глибочецької ЗОШ І-ІІІст., ІІ місце команда «Нащадки козаків» Іване-Пустенської ЗОШ І-ІІІ ст., ІІІ місце , команда «Серце патріота» Ланівецької ЗОШ І-ІІ ст.
Ми знайшли підтримку для реалізації цього інтелектуального проекту серед директорів шкіл району. Щиро дякуємо усім, хто не залишається осторонь наших починань. Адже ігрові квести – це крок до згуртованості інтелектуальної молоді, спонукання їх до особистісного росту.
Непомітно минув час і закінчилися наші інтелектуальні квест-ігри. Але не закінчилися бажання учнів бути справжніми патріотами, мати активну життєву позицію і своїми справами та способом життя робити нашу країну кращою.