Майбутнє української науки: школярі Борщівщини вражали своїми винаходами обласне журі МАН

Date: 31 жовтня 2019 о 12:50

Борщівська філія Тернопільського відділення Малої Академії Наук України перетворилася на справжній науковий центр. 30 жовтня в м.Тернополі відбувся ІІ (обласний) етап конкурсу-захисту дослідницьких робіт учнів 6- 8 класів, переможців районного конкурсу. Всього у конкурсі взяли участь120 юних дослідників. Привітали учасників конкурсу: директор Тернопільського обласного комунального територіального відділення МАН України - Леся Михайлівна Мигайчук; заступник начальника управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації - Ганна Володимирівна Зварич; доктор технічних наук, професор, проректор з наукової роботи Тернопільського національного технічного університету ім. І. Пулюя Роман Михайлович Рогатинський та від журі конкурсу кандидат фізико-математичних наук, доцент Тернопільського національного технічного університету ім. І.Пулюя - Юрій Любомирович Скоренький.
Із 13 учнів шкіл району та ОТГ, які захищали власні дослідження - 11 отримали Дипломи.
3 учні здобули диплом І ступеня :
Пакуляк Анастасія, учениця 8 класу Борщівської ЗОШ І-ІІІст №1 (науковий керівник Мулярчук Андрій Петрович)
Водовіз Дарина,учениця 7 класу Борщівського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. №3 – гімназія ім.Р.Андріяшика (науковий керівник Водовіз Наталія Анатоліївна)
Прокоп'юк Анастасія, учениця 8 класу Скала-Подільської ЗОШ І-ІІ ст. (науковий керівник Ундерко Оксана Леонтіївна)
6 - диплом ІІ ступеня:
Шиманський Віталій , учень 8 класу Сковятинської ЗОШ І-ІІ ст. (науковий керівник Гнатюк Марія Іванівна)
Когут Анастасія, учениця 6 класу Борщівської ЗОШ І-ІІІст №2(науковий керівник Чоловська Ольга Сильвестрівна)
Станіславів Юлія, учениця 8 класу Панівецької ЗОШ І-ІІ ст. (науковий керівник Добрянська Надія Василівна )
Мазур Софія, учениця 7 класу Скала-Подільської ЗОШ І-ІІ ст(науковий керівник Мулярчук Андрій Петрович)
Осадчук Катерина учениця 8 класу Скала-Подільської ЗОШ І-ІІ ст(науковий керівник. Мулярчук Андрій Петрович)
Ющишин Діана, учениця 7 класу Скала-Подільської ЗОШ І-ІІ ст. (науковий керівник Мулярчук Андрій Петрович)
2 - диплом ІІІ ступеня:
Вертебнюк Ілона, учениця 8 класу Панівецької ЗОШ І-ІІ ст. (науковий керівник Добрянська Наталія Володимирівна)
Андрусик Сергій, учень7 класу Борщівської ЗОШ І-ІІІст №2(науковий керівник Мулярчук Андрій Петрович)
Диплом учасника:
Сорокотяга Володимир, учень 7 класу Борщівського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. №3 – гімназія ім.Р.Андріяшика(науковий керівник Блозва Оксана Йосипівна)
Мицканюк Оксана, учениця 8 класу Борщівської ЗОШ І-ІІІст №1(науковий керівник Шийка Володимир Степанович)

Серед цих хлопців і дівчат майбутні конструктори, вчені, дослідники. Ми пишаємося всіма хто творить історію МАН Борщівщини.