Гра "Сокіл"- "Джура" виховує патріотів

Date: 30 травня 2019 о 09:51

В урочищі біля пансіонату «Лісова пісня» 28-29 травня відбулися традиційні районні змагання Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), організовані відділом освіти, сім`ї, молоді, фізкультури та спорту райдержадміністрації, в яких взяли участь 15 команд району та об`єднаних територіальних громад. Школярі за підтримки своїх наставників демонстрували вміння стройового впоряду, влучно стріляти, долати смугу перешкод, метати гранати, збирати і розбирати автомат, набивати його набоями. Вони також змагалися у тактиці пересування по місцевості, демонстрували фізичні та розумові кондиції, топографічні навички, вміння швидко надавати першу медичну допомогу. І треба сказати, що всі команди виглядали достойно. Як наслідок, переможці і призери змагань випередили своїх конкурентів на лічені бали.
Цьогоріч відділ освіти, сім`ї, молоді, фізкультури та спорту подбав про те, щоб нагороди учасникам гри припали до смаку. Адже кожна медаль, яку отримали юні переможці, була з емблемою птаха сокола і козацького джури на сріблясто-жовтому фоні. Їх переможцям і призерам вручали перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Голубець та начальник відділу освіти, сім`ї, молоді, фізкультури та спорту Валерій Ромашенко. А найкращими серед роїв гри «Сокіл» («Джура») стали: серед соколят перше місце посів рій Борщівського НВК ЗНЗ І-ІІІ ступенів гімназії ім.Р.Андріяшика, друге місце завоював рій Борщівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, третіми стали соколята з Циганської ЗОШ І-ІІІ ступенів. У грі «Джура» переможцем став рій Вовковецької ЗОШ І-ІІ ступенів, друге місце посів рій Кривченської ЗОШ І-ІІІ ступенів, третім призером став рій Ланівецької ЗОШ І-ІІ ступенів. На завершення змагань, коли опускали прапори, учасники заспівали акапелло Державний гімн.