Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
Total 3 common:people_all_forms

Змагалися юні майстри малої ракетки

Date: 28 лютого 2019 о 13:51, Refreshed 28 лютого 2019 о 13:55
180 views

28 лютого у Вовковецькій ЗОШ І-ІІ ст. відбулися районні змагання з настільного тенісу серед юнаків та дівчат закладів освіти І-ІІ ст. району в залік ХХІІІ спортивних ігор школярів Борщівщини. Змагання зібрали 8 команд шкіл сіл Вовківці, Сков’ятин, Бабинці, Бурдяківці, Ланівці, Шупарка, Залісся, Панівці. Перед початком турніру відбулося відкриття, звучав гімн держави. Після проведення процедури жеребкування розпочалися запеклі баталії. Ігри проходили цікаво і захоплююче. За їх результатами визначилися переможці та призери, які отримали право захищати честь району в обласних змаганнях. Отже, серед дівчат перемогу здобула Повшик Юлія, 9-класниця Бабинецької ЗОШ І-ІІ ст. Другою була Бира Вікторія, 8-класниця з Ланівців, третьою – Щербатенко Надія, учениця 8-го класу з Бурдяквців. Серед юнаків переміг Шимко Микола, 8-класник Шупарської ЗОШ І-ІІ ст. Другим став Мимка Назар 8-класник Бабинецької ЗОШ І-ІІ ст., третім – Лоїк Сергій, 9-класник Бурдяківської ЗОШ І-ІІ ст. Переможці і призери отримали грамоти та медалі відділу освіти, сім’ї, молоді, фізкультури та спорту райдержадміністрації. Учасники змагань, суддівська колегія щиро вдячні колективу Вовківської ЗОШ І-ІІ ст. (директор Євгенія Сарабун) за гарний прийом, відмінну організацію змагань.