Освітянська скриня - 2019

Date: 19 лютого 2019 о 12:06, Refreshed 19 лютого 2019 о 12:09
201 view

Другий рік поспіль, 15 лютого на Стрітеня, відбувається презентація творчого доробку наших краян «Борщівська освітянська скриня». Тому кожна зустріч на «Освітянській скрині» — це щире й тепле спілкування, занурення у цілющі джерела поетичного слова і пісні, написаних освітянами.
У своїх творчих надбаннях учителі мають змогу розповісти про свої почуття, про стан та переливи своєї душі, що стало їх життєвою необхідністю, бажанням нести до людей його величність Слово.
Патріотизм і шляхетність, віра і любов, що сильніша за всі маніпуляції зла, переплелися у поетичних рядках Алли Прокопишин, вчителя Борщівської ЗОШ №1, Наталії Гречки, Галини Яловіци, Любові Чайковської, вчителів Борщівського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст.-гімназії ім.Р.Андріяшика», Ольги Бугери, вчителя Кривченської ЗОШ І-ІІІст., Ганни Татарської, вчителя Гермаківської ЗОШ І-ІІІст., Юлії Яреми, вчителя Іване-Пустенської ЗОШ І-ІІІст., Людмили Капітанчук, вчителя Дзвиняцької ЗОШ І-ІІІст., Івана Кулика, вчителя Олексинської ЗОШ І-ІІст., Ганни Кузик, вчителя Ланівецької ЗОШ І-ІІст., Анатолія Дзика, директора Гермаківської ЗОШ І-ІІІст.
В номінації «Композиторська творчість» виступили Юлія Ярема, вчитель Іване-Пустенської ЗОШ І-ІІІст., Любов Кудінова, вчитель Кривченської ЗОШ І-ІІІст., Ганна Марусик, вчитель Вільховецької ЗОШ І-ІІст., Антоніна Дунець та Галина Салій, вихователі ДНЗ «Дзвіночок», Василь Кирилюк, вчитель Борщівського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст.-гімназії ім..Р.Андріяшика», Дмитро Магас, директор Ланівецької ЗОШ І-ІІст. та жіноче тріо ланівчан у складі Ганни Кузик, Ольга Крупки та Оксани Довгалюк.
Привітала освітян та поділилася своїми поезіями поетеса Ганна Костів-Гуска. Вітали творчих освітян перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Голубець, начальник відділу освіти, сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Валерій Ромашенко, начальник відділу освіти Борщівської міської ради Галина Кашуба, начальник відділу освіти Мельнице-Подільської селищної ради Степан Герчак.
Нехай і надалі «Борщівська освітянська скриня» повниться новими музичними творами, неповторним, чарівним поетичним словом, всім, що відображає стан учительських сердець і душ.