Будівництво школи в Шупарці розпочалося

Date: 10 січня 2019 о 12:44

4 січня 2019 року в літописі села Шупарка відкривається яскрава сторінка – початок будівництва нової школи. Торік було розроблено проект, а цьогоріч, за всебічної підтримки обласної та районної влади, народного депутата України Олега Барни, мрія учнів та педагогічного колективу почала здійснюватися: довгоочікуване будівництво розпочалося.
«Ми впевнені, що ви, наші нащадки, живете у європейській Україні, де панує добробут, мир та спокій», – таке послання нащадкам заклали у капсулу і зацементували у фундаменті майбутнього освітнього закладу голова обласної державної адміністрації Степан Барна, голова обласної ради Віктор Овчарук, народний депутату Верховної Ради України Олег Барна, голова районної державної адміністрації Людмила Юзьків, заступник голови райради Андрій Русенко, заступники голови РДА Віктор Голубець, Олександр Степовий, начальник відділу освіти, сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Валерій Ромашенко, директор Шупарської ЗОШ І-ІІ ст. Віра Василюк, сільський голова Марія Якимівська, учасники АТО Ігор Задвірний, Іван Українець, учениця 9 класу Олена Василюк.
Після будівництва нова школа на 172 місця матиме всі сучасні умови для організації та здійснення освітнього процесу. Очікується, що вона прийме за парти школярів із сусідніх сіл.
Наразі на місці майбутньої школи встановлено лише фундамент. Проте віримо, що думки матеріалізуються, а капсула часу має магічну силу і цей день принесе усім віру і сподівання, що у недалекому майбутньому учні матимуть можливість вчитися у новій школі радості, успіху, надій і здійснення дитячих мрій!