Пам'яті М.Григоришина

Дата: 12 жовтня 2018 о 10:38
311 переглядів

Напередодні Дня захисника Вітчизни відділ освіти, сім`ї, молоді, фізичної культури та спорту райдержадміністрації, за сприяння РО профспілки працівників освіти, Федерації футболу району та колективу Панівецької школи, організував і провів турнір з міні-футболу серед закладів загальної середньої освіти району та ОТГ, присв`ячений пам`яті Михайла Григоришина, уродженця Панівців, котрий загинув у боротьбі з проросійськими агресорами на Сході України. Відкриття турніру відбулося біля місцевої школи, де на фасаді – мемораільна дошка Героя з його усміхненим обличчям. Таким його пам`ятають односельці і всі, хто знав Михайла Григоришина. Щиру подяку за гарне дійство, за те, що присутні не забувають про сина-героя, висловила мати Михайла Ганна Василівна. Слова гордості за героїчного земляка говорили перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Голубець, начальник відділу освіти, сім`ї, молоді, фізкультури та спорту райдержадміністрації Валерій Ромашенко, директор школи Василь Пенькало, заступник військового комісара, учасник АТО Анатолій Дорож, волонтер Іван Грицак. Всі учасники турніру отримали пам`ятки з життєписом земляка-героя і його фото. На могилі Михайла Григоришина звучали слова молитви, лягли живі квіти, були запалені лампадки пам`яті.
А на місцевому стадіоні розпочався захоплюючий турнір серед 12 команд (всього взяли участь біля 120 дітей): Кривченської, Глибочецької, Іване-Пустенської, Гермаківської ЗОШ І-ІІІ ст., Панівецької, Пилипченської, Ланівецької, Шупарської ЗОШ І-ІІ ст., а також шкіл з Кудринців, Вигоди, Мельниці-Подільської та Скали-Подільської. У півфінальних парах зійшлися команди Глибочецької ЗОШ І-ІІІ ст., збірна Скала-Подільських шкіл, Кривченської ЗОШ І-ІІІ ст. та Кудринецької ЗОШ І-ІІІ ст. У напруженій боротьбі у фіналі проти скалецьких футболістів лише у серії пенальті перемогу здобула команда Кудринецької ЗОШ І-ІІІ ступенів. Крім кубка за перемогу, медалей та грамот, вона отримала великий перехідний кубок, який вручатиметься щорічно переможцю турніру, який організатори вирішили зробити традиційним. Друге місце посіла збірна команда Скала-Подільських шкіл, третє – команда Кривченської школи. Кубки і відзнаки переможцям і призерам вручив народний депутат України Олег Барна, мати Михайла Григоришина Ганна Василівна, Віктор Голубець та Валерій Ромашенко. Народний депутат також презентував всім учасникам турніру солодкі подарунки. Від борщівських волонтерів та ветеранів АТО приз кращому гравцю турніру Богдану Байсаровичу з Кудринців вручив Іван Грицак. Грамоти також отримали кращі гравці у своїх амплуа. Щира подяка всім причетним до організації турніру.