ПРО ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНОК ДІТЕЙ

Дата: 29 травня 2018 о 11:43
486 переглядів

Відділ освіти, сім’ї,молоді, фізичної культури та спорту Борщівської райдержадміністрації, у зв’язку з наближенням літнього сезону, надає дислокацію дитячих закладів оздоровлення та відпочинку Тернопільської області, а також повідомляє про формування списків дітей для організації відпочинку та оздоровлення у 2018 році.
Цьогоріч за бюджетні кошти мають можливість оздоровитись діти, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, а також обдаровані та талановиті.
Путівки розподілятимуться серед наступних категорій (при умові наданих підтверджуючих документів): діти-сироти; діти, позбавлені батьківського піклування; бездоглядні та безпритульні діти; діти-інваліди; діти, потерпілі від наслідків Чорнобильської катастрофи; діти, які постраждали внаслідок стихійного лиха, техногенних аварій, катастроф; діти з малозабезпечених сімей; діти з багатодітних сімей; діти, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов’язків; діти внутрішньо переміщених осіб та учасників бойових дій; діти, які перебувають на диспансерному обліку; талановиті та обдаровані діти — переможці міжнародних, всеукраїнських, обласних, міських, районних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад, відмінники навчання; лідери дитячих громадських організацій; учасники дитячих творчих колективів та спортивних команд.
Протягом літнього оздоровчого періоду 2018 року в області функціонуватимуть такі дитячі заклади оздоровлення та відпочинку:
1. Міжгосподарський пансіонат з лікуванням «Лісова пісня» - м.Борщів, віл.Нічлава,85, Борщівський район .
2. Дитячий оздоровчий комплекс «Збруч» - смт. Скала –Подільська, Борщівський район.
3. Дочірне підприємство – оздоровчий комплекс «Лісовий» - с.Скоморохи, Бучацький район.
4. Позаміський дитячий оздоровчий заклад «Лісовий дзвіночок» - с.Скоморохи, Бучацький район.
5. Дитячий оздоровчий заклад «Ромашка» - с.Нирків, Заліщицький район.
6. Заміський стаціонарний оздоровчий табір «Сокіл» - с.Чорний ліс, Збаразький район.
7. Стаціонарний дитячий залад оздоровлення та відпочинку «Барвінок» - с.Мшанець, Зборівський район.
8. Лановецьке районне комунальне підприємство «Оздоровчий табір «Лісова казка» - с.Борщівка, Лановецький район.
9. Колективний міжгосподарський дитячий оздоровчий заклад «Промінь» - с.Долина, Теребовлянський район.
10. Комунальний дитячий оздоровчий заклад «Дивосвіт» - с.Кутянка, Шумський район.

Для більш детальної інформації звертайтесь за тел.: 2-16-93