Гра "Сокіл" ("Джура") завершилася

Date: 5 травня 2018 о 09:43

Протягом 3-4 травня в урочищі Пищатинського лісу біля «Лісової пісні» відділ освіти, сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту райдержадміністрації проводив І районний етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), в якій взяли участь 15 команд-роїв. Під час урочистого відкриття учасників вітали міський голова Борщева Іван Кобилянський, начальник відділу освіти, сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту райдержадміністрації Валерій Ромашенко, учасник Євромайдану та бойових дій на Сході України, заступник військового комісара Борщівського РВК Анатолій Дорож. Під звуки Державного гімну було піднято прапори України та Борщівського району.
Протягом двох днів рої активно і захоплююче змагалися на 12 етапах: таборуванні, стройовому впоряді, стрільбі, топографічній і тактичній підготовці, розбиранні та складанні АК-74, наповненням боєкомплекту до автомата, а також перетягували канат та додали смугу перешкод. Були також цікаві етапи «Відун» та «Рятівник». За підсумками всіх етапів місця розподілилися наступним чином: у грі «Сокіл» перше місце завоював рій Борщівського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. №3-гімназія ім.Р.Анріяшика», другим фінішував рій Скала-Подільського НВК «ЗНЗ ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ», третім – рій Циганської ЗОШ І-ІІІ ст.; у грі «Джура» першість виборов рій Пилипченської ЗОШ І-ІІ ст., на другому місці фінішував рій Глибочецької ЗОШ І-ІІІ ст., на третьому – рій Панівецької ЗОШ І-ІІ ст. На урочистому закритті грамоти та медалі переможцям і призерам вручали перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Голубець, а також Валерій Ромашенко та Анатолій Дорож. Грамотами також були нагороджені рої за призові місця на кожному етапі.