Cтань учасником Олімпійського дня та Олімпійського тижня!

Дата: 8 вересня 2020 о 11:32
223 перегляда

Відповідно до Закону України «Про фізичну культуру і спорт», доручення Кабінету Міністрів України, з 12 вересня до 30 жовтня у районі буде проведено Всеукраїнський Олімпійський тиждень та Олімпійський урок з метою сприяння здоровому та активному способу життя, залучення дітей та молоді до фізичної активності, європейської інтеграції, набуття корисних життєвих навичок, які допоможуть їм у їхньому власному розвитку та виборі майбутньої професії на прикладі Олімпійської освіти, які засновані на Олімпійських принципах та цінностях. Проект також спрямований на підвищення обізнаності громадськості про те, наскільки важливими є спорт, активний спосіб життя та фізичні навантаження.
Відділ освіти, сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту райдержадміністрації видав наказ, згідно з яким у всіх закладах загальної середньої та дошкільної освіти, відповідно до розроблених заходів, у вибраній ними формі проведення Олімпійського тижня, має відбутися коротке представлення учасників тижня чи уроку, інформація про захід, спортивна складова (майстер-класи з олімпійських видів спорту, ігри, естафети, змагання), або освітня складова (конкурси, вікторини, оформлення олімпійських куточків про Олімпійський рух давнини і сучасності, Олімпійські ігри, Олімпійських чемпіонів, види спорту тощо), відзначення кращих учасників, нагородження тощо. Активну участь в олімпійських заходах будуть приймати не тільки учні, а й вчителі, які залучатимуть до проекту кращих спортсменів сіл, району та області. Вчителям фізичного виховання пропонується підготувати виступи-реферати з питань: «Фізичне виховання у Стародавній Греції», «Олімпійські ігри у Стародавній Греції», «Відродження Олімпійських ігор сучасності», «Основні цінності олімпізму», «Олімпійська Україна. Нацональний олімпійський комітет України» та інші. Всі заходи будуть проведені із виконанням тимчасових обмежень щодо протидії коронавірусній інфекції на території району.
Олімпійський урок в кожній установі планується провести 23 жовтня під час Дня Європейського спорту в Україні. Кращі загальноосвітні заклади та спортсмени будуть відзначені грамотами відділу освіти, сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту райдержадміністрації. Тримаймо планку олімпізму все вище і вище!