Районний конкурсу «Молода людина року – 2020»

Дата: 10 липня 2020 о 11:03, Оновлено 10 липня 2020 о 11:08
263 перегляда

Сьогодні, 2 липня, відбулася урочиста церемонія нагородження переможців конкурсу «Молода людина року 2020». Зважаючи на карантинні заходи, процедура нагородження пройшла у нестандартній, проте теплій та урочистій атмосфері на зеленій терасі Борщівського агротехнічного коледжу. На імпровізовану сцену, яку розташували піл яблунями один за одним піднімалися дівчата та хлопці – гордість своїх батьків, педагогів, міста та сіл Борщівщини. Це переможці учнівських олімпіад різних рівнів, наукових, мистецьких конкурсів, спортивних турнірів, військово-патріотичних змагань, кращі педагоги, медики, рятувальники, працівники поліції, аграрії, підприємці – усі, хто своєю працею і життям роблять наш район інвестиційно привабливішим, комфортнішим, примножує славу та добробут Борщівщини.
Нагороди вручали голова Борщівської районної державної адміністрації Юрій Гуцул, заступник голови Борщівської районної ради Андрій Русенко.
«За молоддю - майбутнє України, - наголосив у своєму вітальному слові Юрій Гуцул. Тільки молодим, енергійним, освіченим людям підкорюється час. Тільки такі стають чемпіонами, захищають рідну землю, підкорюють наукові і творчі олімпи. Із впевненістю можна сказати, що сьогодні немає українця, який би не бажав миру і спокою на рідній землі. Кожного дня, щогодини Україна завдяки воїнам - героям, серед яких і славні наші земляки - виборює право бути суверенною, вільною державою».
У номінації«Молодий спортсмен року» нагороджений АНТОНЮК Андрій Русланович, кандидата у майстри спорту України (КМСУ);
у номінації «Учень школи» - дипломом нагороджено ученицю Івано-Пустенської ЗОШ І-ІІІ ст. БОДНАРЧУК Мар'яну Зіновіївну;
у номінації «Студент року» - нагороджено ВІТРУК Діану Русланівну, студентку Борщівського агротехнічного колледжу;
у номінації «Молодий підприємець року» - ВРУБЕЛЯ Володимира Ігоровича, фізичну особу – підприємця;
у номінації «Молодий працівник поліції» - ГОЛУБЦЯ Віталія Вікторовича, лейтенанта поліції, оперуповноваженого сектору кримінальної поліції Борщівського відділення поліції Чортківського відділу поліції ГУ НП;
у номінації «Молодий працівник культури року» - ГУДЗЬ Юлію Ігорівну, адміністраторку Борщівської районної центральної бібліотеки;
у номінації «Молодий аграрій року» - КИРЧУК Галину Володимирівну, завідувачку колекційно –дослідного поля Борщівського агротехнічного колледжу;
у номінації «Молодий медичний працівник року» - КОВАЛИШИН Інну Романівну, лікарку функціональної діагностики Борщівської ЦРКЛ;
у номінації «Молодий рятувальник року» - МОСКВУ Сергія Олеговича, пожежного–рятувальника 8 ДПРЧ УДСНС;
у номінації «Молодий талант року» - ОНИСЬКІВ Інну Богданівну, голову ГО «Студентська рада Борщівського агротехнічного коледжу»;
у номінації «Молодий державний службовець року» - СЕМКІВ Тетяну Іванівну, головного спеціаліста відділу ЖКГ, архітектури, оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Борщівської райдержадміністрації;
у номінації «Молодий працівник соціальної сфери року» - СІРУК Олесю Остапівну, головного спеціаліста сектору управління персоналом управління соціального захисту населення райдержадміністрації;
у номінації «Молодий педагогічний працівник року» - СТАХНІКА Ігора Петровича, вчителя історії та правознавства Вовковецької ЗОШ І-ІІ ст.., керівника військово-патріотичного гуртка;
у номінації «Молодий працівник органів місцевого самоврядування року» - СТАХНЯК Олену Дмитрівну, головного спеціаліста загального відділу виконавчого апарату районної ради;
у номінації «Учень року» - ФЕЩАК Євгенію Михайлівну, ученицю Державного навчального закладу «Борщівський професійний ліцей».
Подяки отримали: ГУНДЗИК Олег Володимирович, керуючий відділами ПАП «Дзвін»;ДЕРКАЧ Інна Олегівна, викладач фізичної культури ДНЗ «Борщівський професійний ліцей»;ДРОЗД Ярина Володимирівна, учениця Бурдяківської ЗОШ І-ІІ ступенів;ЖУРЕЦЬКИЙ Віктор Васильович, викладач навчальних дисциплін Борщівського агротехнічного коледжу;ЗУБИК Марія Володимирівна, завідувачка бібліотеки - філії с.Королівка; КАСЬКО Сергій Вікторович, пожежний–рятувальник 8-мої ДПРЧ УДСНС; ЛУКІЯНЧУК Руслана Русланівна, учениця Борщівської школи мистецтв, учениця Борщівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1; МАЛЮГА Богдан Олегович, керівник гуртків Борщівського будинку творчості; МАСЛЕННІКОВА Марія Петрівна, лейтенант поліції, оперуповноважена сектору кримінальної поліції Борщівського відділення поліції Чортківського відділу поліції ГУ НП; ПАКУЛЯК Анастасія Володимирівна, учениця 8-го класу Борщівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1; СТАНГРЕТ Назарій Іванович, головний спеціаліст Борщівської міської ради; ШЕВЧУК Оксана Михайлівна, вчитель хімії та біології Вовковецької ЗОШ І-ІІ ступенів.
Завершилось свято спільною світлиною на згадку про участь в цьому молодіжному заході. Голова адміністрації подякував за гарну організацію начальнику відділу освіти, сімї, молоді, фізичної культури та спорту Валерію Ромашенку, начальнику відділу культури Уляні Пасічник.
Кожного ми впізнаємо, з кожним вітаємося при зустрічі, вони стали для нас, як рідні. І саме це нове покоління буде примножувати славу нашого району, переймати та поширювати справжні європейські цінності, будувати нову квітучу заможну мирну Україну. Подібні заходи вселяють у всіх оптимізм. Приємно бачити, яка обдарована у нас молодь– напевно, найкраща у світі. Тож давайте будувати успішну заможну європейську Україну!