Cтань учасником Олімпійського дня-2020!!!

Дата: 3 червня 2020 о 15:46, Оновлено 3 червня 2020 о 15:48
151 перегляд

Приймай онлайн-естафету від зірок спорту. Покажи свою фізичну форму та вигравай олімпійські подарунки! Цьогоріч, навіть не виходячи з дому, ви зможете відчути себе справжнім олімпійцем і долучитися до щорічного святкування «Олімпійського дня».
З 1 по 19 червня щотижня серед учасників нашої естафети будуть розігруватися олімпійські подарунки. А найкращі відео та фото за підсумками потраплять разом із зірками українського спорту у фінальний відеоролик OlympicDay-2020.
Для того, щоб взяти участь в естафеті учасник повинен:
1. Зняти відео (тривалість 30-40 секунд) з виконанням вправи зі свого улюбленого виду спорту або спортивних рухів в кадрі й символічно передати предмет, який відображає ваш вид діяльності, а разом з цим передати й естафету наступному учаснику, якого треба позначити під/у відео;
або: зробити фотографію з виконанням вправи зі свого улюбленого виду спорту або спортивних рухів, продемонструвавши в кадрі зображення олімпійських кілець або напис OlympicDay й передати естафету наступному учаснику, якого треба позначити в пості.
2. У відео /або в тексті посту до фото учасник повинен звернутися до аудиторії з наступними меседжами: «Долучаюся до естафети Олімпійського дня-2020 в Україні! Розділяю олімпійські цінності! Передаю естафету...».
3. Опублікувати на своїй сторінці Фейсбук або Інстаграм пост із цим відео або фото (не сторіс!!!) з хештегом #olympicday2020ua та #olympicday
4. Щотижня серед найкращих відео та фото будуть розіграні олімпійські подарунки. Переможці будуть обрані за допомогою програми Random.
5. Найкращі відео та фото потраплять у фінальний відеоролик естафети OlympicDay-2020 в Україні із зірками українського спорту.
6. Дати проведення естафети: з 1 по 19 червня 2020 року.
У кожного учасника естафети обов'язково повинен бути відкритий акаунт/сторінка, що дозволить адміністраторам НОК побачити пост та у разі виграшу зв'язатися з переможцем.